prezent

Co kupić mężczyźnie w prezencie?

W ciągu całego roku możemy znaleźć wiele okazji, żeby wręczyć komuś prezent. Imieniny, urodziny, Boże Narodzenie czy rocznica mogą sprawiać kłopot nie jednej osobie kupującej podarunek. Co kupić dla mężczyzny, który jest dla nas kolegą z pracy, dalszym znajomym, chłopakiem lub tatą? Lista jest nieskończona i ogranicza ją tylko Twoja wyobraźnia. Mam nadzieję, że dzięki poniższym sugestiom, wpadniesz na pomysł jak uszczęśliwić drugą osobę.

Filmy i seriale

Bardzo dokładnie zastanów się, czy mężczyzna, któremu kupujesz upominek, ma ulubione filmy lub seriale. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, otwiera się przed Tobą cała podgrupa prezentów tematycznych. Koszulki, kubki, skarpetki, termosy czy nawet poduszki z nadrukami nawiązującymi do ulubionych produkcji, to zawsze strzał w dziesiątkę. Możesz również wydrukować plakat filmu czy serialu i zapakować go w ramkę. Taki klasyczny podarunek nie przyniesie rozczarowania!

Elektronika

Świetnym pomysłem jest również elektronika dla mężczyzny. Każdy chłopak ucieszy się z nowego gadżetu, który ułatwi mu życie. Oprócz standardowych ładowarek indukcyjnych, powerbanków, głośników i słuchawek idealnym prezentem dla mieszkających w mieście będzie elektryczna hulajnoga. Ułatwia przemieszczanie się oraz przy okazji może sprawić wiele frajdy. Warto zainwestować również w uchwyt na telefon lub zabezpieczenie do hulajnogi elektrycznej, które ułatwią korzystanie z zakupionego sprzętu.

Narzędzia

Z pozoru mało ciekawe narzędzia, w dobrym kontekście mogą być świetnym prezentem. Obdarowujesz pasjonata majsterkowania? Na pewno będzie wdzięczny za nowy zestaw narzędzi do obróbki drewna. Jeśli szukasz prezentu dla zwolennika grilla, zestaw narzędzi do grilla to wyśmienity wybór.

Gry

Przyjemny sposób na spędzenie długich wieczorów zawsze jest mile widziany. Szczególnie jeśli obdarowywana osoba jest miłośnikiem gier. Nietuzinkowym pomysłem będzie powrót do gier karcianych, poprzez zakup nowej, tematycznej talii kart w profesjonalnym kuferku. Jeśli spotykamy się z zamiłowaniem do ryzyka, warto wziąć pod uwagę zestaw do pokera lub ruletki.

Scyzoryk

Klasyczny upominek, obowiązkowy przedmiot na wyposażeniu każdego mężczyzny. Jeśli adresat Twojego prezentu nie ma jeszcze tego akcesoria, scyzoryk szwajcarski będzie wyśmienitym wyborem. Żeby Twój podarunek był oryginalny, warto poszukać firmy, która oferuje grawer na takich scyzorykach.

Kursy

Jeśli chcemy w coś zainwestować, najlepiej zainwestować w swój rozwój. Dlaczego w takim razie nie pomóc osobie, którą mamy obdarzyć prezentem? Wyjątkowym pomysłem jest zakup kursu zgodnego z zainteresowaniami lub pracą mężczyzny. Może być to kurs związany z czynnościami manualnymi, np. rysunku, fotografii czy florystyki. Dostępne są również kursy doszkalające związane z wykonywanym zawodem oraz zupełnie uniwersalne – kursy poprawnego wypowiadania się i występów publicznych.

Alkohol

Propozycja dość przewidywalna, ale sprawdzona. Jeśli brak Ci jakichkolwiek pomysłów spersonalizowany alkohol będzie dobrym prezentem. Żeby nie popełnić ogromnego błędu, zanim kupisz taki prezent, wybadaj, czy obdarowywana osoba pija alkohol. W innym wypadku może być naprawdę niezręcznie.

Coś szalonego?

Gdy dajesz prezent temu samemu mężczyźnie kolejny rok z rzędu i wykorzystałeś wszystkie inne propozycje, spróbuj postawić na coś szalonego. Skok na bungee lub ze spadochronu da ogromną dawkę adrenaliny obdarowywanej osobie. Wyjście na strzelnicę, lot balonem czy przejażdżka Monster Truckiem również zapewnią wiele emocji.

Dobry prezent powinien być dopasowany do mężczyzny, który zostanie nim obdarowany. Wszystko zależy od zainteresowań, stylu życia, potrzeb oraz przede wszystkim relacji, która Cię z nim łączy. Jeśli chcesz podnieść swój prezent na wyższy poziom, warto zastanowić się, jak można go spersonalizować. Książka z niepowtarzalną, odręczną dedykacją zawsze będzie miała większą wartość. Jeśli nie jesteś w stanie zindywidualizować, na przykład elektroniki dla mężczyzny, wskazane jest napisanie odręcznego listu z życzeniami lub specjalne zapakowanie prezentu. Pamiętaj, zawsze najważniejszy jest gest.