wesele

Jak udekorować salę na wesele?

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu większości ludzi. Chcemy, aby wszystko było idealnie i wyglądało jak z bajki. Sala weselna jest ważnym miejscem, ponieważ to tam odbywa się większa część imprezy. Wszystko będzie uwiecznione także na nagraniu i fotorelacji z tego dnia, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by wyglądało to ładnie, ale za razem, aby nie było przesadzone. Przedstawiamy nasze propozycje jak udekorować salę. Wybierz jaką kolorystykę chcesz, aby dominowały w dodatkach, ale pamiętaj, aby nie było za dużo kolorów, 2-3 kolory wystarczą. Stosuj się do tego wyboru przy wszystkich ozdobach, aby zachować spójność. Najczęściej wybieranymi odcieniami są: biel, pudrowy róż, baby blue, złoto oraz srebro.

Ozdoby sali na wesele - Inowrocław

Najtańszą opcją, ale również bardzo ładnie dopełniającą ozdobą są balony. Można je kupić za grosze, napompować helem i pięknie przystroić przestrzeń. Będą się ładnie prezentowały,wisząc przy suficie, ozdabiając wejście na salę czy ściankę za parą młodą. Można pójść do punktu, gdzie balony zostaną wypełnione helem bądź kupić butlę z helem i zrobić to samemu. Samodzielnie możemy wykonać również planszę, która na wejściu będzie witała gości i zawierała rozmieszczenie stołów. Jeśli sami wybieramy miejsca dla naszych gości, to taka opcja ułatwi zaproszonym odnalezienie swojego miejsca. Dodatkowo, jeśli wpasujemy ją w kolorystykę przewodnią, będzie stanowiła dekorację.

Dodawać nastroju romantyczności oraz delikatności będzie również girlanda z wiszących żarówek umieszczona nad stołami. Jest to nowoczesna, ale pięknie wyglądająca ozdoba, która dodaje uroku każdemu miejscu. Dodatkowo można przyozdobić ją zielonymi roślinami, tak aby ożywiła całość dekoracji. W zależności od finansów, jakimi dysponujemy, możemy samodzielnie stworzyć bukiety na stoły bądź wynająć do tego florystkę. Ważne, aby dobierać kolorystykę roślin do wystroju sali, ale dodatek zielonych gałązek ładnie ożywi i podkreśli całość, także nie należy go unikać ani się go bać.

Ścianka za parą młodą będzie widoczna na wielu zdjęciach, więc na niej również należy skupić swoją uwagę. Jednym z najlepszych wyborów jest tkanina w delikatnym kolorze ozdobiona balonami, banerem z napisem "PARA MŁODA", można przypiąć tam również jakieś kwiaty.

Dekoracja sali na wesele - Inowrocław

Wynajęty napis Love lub Miłość na weselu sprawdzi się idealnie. Będzie to podkreślało emocje towarzyszące temu wydarzeniu oraz będzie cudownym miejscem do zrobienia pamiątkowych zdjęć z gośćmi. Ciężki dym jest pięknym dopełnieniem pierwszego tańca, jak i dalszej części zabawy. Plusem dymu jest ukrycie ewentualnych błędów kroków przy wykonaniu pierwszego tańca. Zdjęcia i filmy z użyciem tej dekoracji wyglądają niesamowicie, jak z bajki.

Sala na wesele Inowrocław dysponuje wieloma dekoracjami, które spełnią wszystkie wymagania i sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Wszystko zależy od nas czy wolimy wziąć sprawy w swoje ręce i wykonać wszystko samodzielnie czy wolimy oddać to w ręce specjalistów.