Stół Los Angeles

eżeli zastanawiasz się nad kupnem wysokiej jakości stołu, ale zależy Ci też na wysokiej estetyce i funkcjonalności, to stół metalowy z drewnianym blatem Los Angeles będzie doskonałym wyborem, który będzie dobrze służył wszystkim użytkownikom przez wiele lat. Dlaczego warto zainteresować się tym modelem?

Stół metalowo-drewniany Los Angeles jest przede wszystkim produktem uniwersalnym. Posiada blat drewniany, dlatego dobrze wpasuje się w mieszkania skandynawskie, minimalistyczne, a także klasyczne. Na uwagę zasługują także metalowe nogi, które sprawiają, że model ten sprawdzi się również w przypadku industrialnych, loftowych i nowoczesnych wnętrz. Kształt wspomnianego blatu jest okrągły lub owalny – wszystko zależy od preferencji kupującego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że model ten występuje w różnych rozmiarach, dlatego można wybrać taki egzemplarz, który z łatwością pomieści wszystkich domowników. Oczywiście, czasami duży stół jest niepraktyczny, zwłaszcza na małej powierzchni. Z tego powodu można zakupić stół metalowo-drewniany Los Angeles w wersji rozkładanej! To bardzo praktyczna opcja, ponieważ złożony model nie zajmie sporo miejsca, a rozłożony umożliwi komfortowe spędzanie czasu wszystkim gościom.

Stół metalowy z drewnianym blatem Los Angeles został wykonany z najwyższej próby starego drewna i wysokiej klasy stali, dzięki czemu posłuży dobrze przez długi czas. Stare drewno wyróżnia przede wszystkim wytrzymałość, ale też wygląd, ponieważ widoczne są wszystkie słoje, ciekawa jest też faktura.