Stół Arizona

Szukając odpowiedniego stołu do swojego mieszkania, trudno jest przejść obojętnie obok produktu, którym jest stół ze starego drewna marki Paulbunyan – model Arizona. To kwintesencja najwyższej jakości, dzięki czemu kupując raz, można wyposażyć się w mebel na całe życie.

Stół Arizona jest produktem przede wszystkim masywnym, co można od razu zauważyć, spoglądając na niego. Wykonano go z grubych kawałków drewna, dzięki czemu jest w stanie utrzymać bardzo duże ciężary. Dochodzi do tego fakt, że prezentuje się dość klasycznie i będzie idealnym wyborem do rustykalnych, a więc postarzanych, nawiązujących do wsi wnętrz, ale nie tylko. Ten stół drewniany posiada jednolitą kolorystykę i motywem przewodnim podczas jego tworzenia był minimalizm. Z tego powodu Arizona sprawdzi się doskonale w mieszkaniach skandynawskich! Stół występuje w wersji zwykłej, a także rozkładanej.

Stół ze starego drewna Arizona jest ukłonem w stronę naturalnej roślinności i lekkiego charakteru Hiszpanii, z której właśnie kilka wieków temu przenieśli się ludzie do stanu Arizona.

Stare drewno jest materiałem bardzo wytrzymałym, a przy tym zaskakującym swoim wyglądem. Posiada widoczne słoje, ma również nie do końca równą fakturę, co odróżnia je od surowca pozyskiwanego z młodych drzew, uprawianych wyłącznie w celu wycinki. W każdym przypadku deski pochodzą z odzysku, a więc są materiałem ekologicznym, który podlega profesjonalnej obróbce. Fachowcy zabezpieczają go olejowoskami.