seks

Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Często zdarza się, że w życiu codziennym człowiek może popaść w rutynę. Wszystko zaczyna mu się nudzić i nie odczuwa takiej satysfakcji z wykonywanych czynności, jaką odczuwał kiedyś. Zupełnie podobnie sprawa wygląda z seksem. Może się zdarzyć, że do sypialni zawita nuda, a partnerzy nie będą odczuwali satysfakcji ze współżycia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej par zadaje sobie pytanie, jak wydłużyć stosunek czy zwiększyć temperaturę w sypialni. Istnieje na to kilka prostych sposobów, które z pewnością sprawią, że seks znowu stanie się dużo ciekawszy.

Namiętny seks — jak to osiągnąć?

Wiele par mierzy się z problemem, jakim jest spadek temperatury w sypialni. Da się jednak temu zaradzić w prosty sposób. Jednym z nich jest zaktualizowanie szuflady z gadżetami erotycznymi. Bardzo interesujące mogą okazać się zabawki zsynchronizowane z aplikacją w smartfonie. Wystarczy, że partnerka użyje gadżetu, a mężczyzna będzie używał aplikacji zdalnie. W ten sposób druga strona nigdy nie będzie wiedziała, kiedy partner włączy zabawkę.

Bardzo dobre dla mężczyzny są ćwiczenia na opóźnianie wytrysku. Podczas zbliżenia z partnerką wystarczy jedynie przerwać stosunek kiedy partner wie, że jest bliski osiągnięcia orgazmu. Należy powtarzać to ćwiczenie tyle razy, ile mężczyzna będzie w stanie. Taka czynność pozwoli zwiększyć wytrzymałość i z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Dla mężczyzn, którzy zadają sobie pytanie, jak wydłużyć stosunek, jest prostsze rozwiązanie. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w środek opóźniający wytrysk, który można nabyć na stronie https://fortunaradzi.pl/recenzje/spray-opozniajacy-wytrysk-u-mezczyzn-orgasm-stopper/.

Jak wprowadzić do sypialni odrobinę pikanterii?

To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele par, które nie są zadowolone ze wspólnego seksu. Należy pamiętać, że odrobina egoizmu w łóżku zawsze dobrze się sprawdza. Wystarczy jedynie, aby partnerzy ustalili, kto danego wieczoru będzie w centrum uwagi. Ważne jest jednak, aby regularnie wymieniać się pozycjami.

Bardzo ciekawym doświadczeniem mogą okazać się pieszczoty w ubraniach. Przywoła to nastoletnie doświadczenia i pozwoli wprowadzić do sypialni zupełnie nowe doświadczenia. Szczególnie dla kobiety stymulacja łechtaczki przez jeansy czy bieliznę może okazać się wyjątkowo ekscytująca. Warto również wprowadzić zabawę zmysłami. Zawiązanie oczu czy założenie słuchawek z namiętną muzyką sprawi, że partner nie będzie wiedział, co za chwilę się stanie. Dzięki temu każdy dotyk czy pocałunek będzie wyjątkowo elektryzujący.

Bardzo ważne jest również, aby podczas stosunku używać wszelkiego rodzaju lubrykantów. Wiele par nigdy nie korzystało z takich środków. Jednak odpowiednio dobrany nawilżacz może sprawić, że doznania płynące z seksu wejdą na zupełnie inny poziom. Ponadto niektóre środki zawierają substancje opóźniające wytrysk, dzięki czemu stosunek potrwa jeszcze dłużej. Jak więc widać, kiedy do sypialni wkradnie się nuda istnieje wiele sposobów na to, aby ponownie rozgrzać atmosferę w sypialni.