Gdzie produkowane są zegarki Adriatica?

Czym charakteryzują się szwajcarskie zegarki Adriatica?

Fabryka szwajcarskich zegarków Adriatica znajduje się w Camorino, dawnej gminie w powiecie Bellinzona w kantonie Ticino, włoskiej części Szwajcarii. Jednym z kluczowych celów tej renomowanej firmy jest tworzenie nowych projektów i modeli, które idealnie pasują do zmieniającego się stylu naszego pokolenia, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Firma specjalizuje się w zegarkach ze złota, pozłacanych, pokrytych PVD, tytanowych i stalowych. Adriatica produkuje zarówno modele z mechanicznym, jak i automatycznym nawijaniem, które są napędzane mechanizmami ETA i SELITA. Posiadają szeroką gamę zegarków kwarcowych z mechanizmami high-tech, takimi jak Ronda, ETA i ISA. Sklep Zegarmistrz.com oferuje bogatą gamę zegarków Adriatica, od wieczorowych po modele z chronografem.

Historia zegarków Adriatica

Adriatica jako znak towarowy jest ściśle związana ze Swiss Watch Company. To Swiss Watch Company stworzyła markę i rozpoczęła produkcję zegarków Adriatica w 1931 roku. W 1962 roku fabryka Adriatica została przeniesiona do Biel/Bienne&Basel w Szwajcarii. Tutaj kontynuowali produkcję zegarków zarówno damskich, jak i męskich. Firma najbardziej znana była ze swojej, teraz już klasycznej, serii zegarków pozłacanych. Właśnie wtedy też powstała nowa, rewolucyjna kolekcja męska o nazwie „Adriatica World Champion”. Od 1999 roku zegarki Adriatica były produkowane w należącej do marki firmie zegarmistrzowskiej w Dongio. Następnie w 2010 roku ich siedziba została przeniesiona do wspominanego wcześniej Camorino, w kantonie Ticino. Od grudnia 2006 roku, Adriatica należy do Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarmistrzowskiego. Slogan "Swiss Made" uosabia koncepcję najwyższej jakości, dokładności i niezawodności, która łączy się z elegancją, luksusem i oryginalnością designu. Jeśli marzysz o szwajcarskim zegarku w rozsądnej cenie, ta marka sprawdzi się idealnie.

Produkcja i wysoka jakość zegarków Adriatica

Odkąd siedziba firmy przeniosła się do aktualnej lokalizacji, największy wysiłek został włożony w doskonalenie procesów produkcyjnych, a także w poprawę stylizacji już istniejących modeli. Wdrażanie nowych technologii oraz tworzenie nowoczesnych dzieł sztuki zegarmistrzowskiej stało się kolejnym z kluczowych celów tej renomowanej firmy. Większość produktów powstaje dziś ze szkła szafirowego. Jest to najmocniejsze dostępne zegarmistrzostwie szkło. Ze względu na swoją twardość jest niezwykle odporne na zarysowania. Wytrzymałość na uszkodzenia tego szkła można porównywać do tej występującej przy naturalnych szafirach. Szkło to nie niszczy się i nie podlega zmianom. Dlatego właśnie Adriatica jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Dostępna jest dla miłośników dobrych, szwajcarskich zegarków w wielu krajach, takich jak na przykład Wielka Brytania, USA, Niemcy, Irlandia, Portugalia, Węgry, czy Egipt. W Polsce bogata oferta zegarków Adriatica dostępna jest za pośrednictwem zegarmistrz.com, sklepu o wieloletniej tradycji.

Bogata oferta niezawodnych zegarków szwajcarskich w dobrej cenie

Zegarmistrz.com to firma zajmująca się nie tylko sprzedażą, ale także renowacją, naprawą, skupem, dezynfekcją i grawerowaniem zegarków. Ciesząca się zaufaniem tysięcy klientów, funkcjonuje na polskim rynku już od 120 lat. Z usługami na najwyższym poziomie, służą fachowym doradztwem. Realizacja zamówień za pośrednictwem sklepu przebiega w krótkim czasie ze względu na dostępność i bogactwo najróżniejszych kolekcji zegarków. Sklep przy zakupie produktu zapewnia darmową wysyłką kurierem lub paczkomatem. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Krakowie. Płatność za towar jest bezpieczna i nie dolicza się do niej dodatkowych kosztów, niezależnie od formy. Posiadają oficjalną gwarancję i są w stu procentach towarem oryginalnym. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zakupu w przeciągu 14 dni możliwy jest zwrot lub wymiana towaru. Obsługa zwrotów jest priorytetowa, a środki wracają na konto natychmiastowo po jego dokonaniu.